Saç / Profil / Boru Kıvırma

Tüm Otomotiv yan sanayileri, Makine imalat sanayi, İnşaat ve Mimar mühendislik şirketleri, Endüstriyel ürün imalatçıları, Tarım aletleri ve makine imalatçıları, tüm çelik ve demir doğramacılar ve her sac kesme bükme ihtiyacı için kesme bükme işleri yaparız.

İşlerinde yetişmiş uzman personelimiz en iyi sonuç için çözüm önerileri sunar, tezgah ve atölyemiz imkanlarını zorlar, işin şekline, kullanım alanına, önemine ve hassaslığına göre doğru yöntemi kullanır ve uygular.

Özellikle otomotiv yan sanayinin bant kesme işlerinde makaslarımızın  (giyotin) hassaslık sınırını zorlar, istenen bant genişlik toleransını yakalarız. Sac kesme işlerinde kullanım yeri ne olursa olsun mutlaka gönyeleme ve kenar düzgünlüğünü sağlama işlemleri yaparız. Özellikle kenar kesmesi yapılmamış, haddelenmiş saclar ve rulodan açılmış saclardaki levha boyunca atıkları gidermek için ve yine bükülmek üzere kesilen saclarda mutlaka gönye ve kenar düzgünlüğünü sağlarız, kesim planlarını oluşturken levha yüzeyindeki dalga ve kırık durumuna ve levha haddeleme yönüne dikkat ederiz, en ekonomik kesim planını oluşturarak en az fire ile kesim yaparız.

Yine abkant bükümlerinde de minimum tolerans değerlerini yakalıyabiliyoruz, özellikle hassaslık aranan standart kalınlıktaki soğuk ve HRP saclar, paslanmaz ve alüminyum levhalarda. Yine birbirini takip eden uc uca eklenen bükümlü malzemelerde yıllar boyu geliştirdiğimiz kendimize has yöntemler ile sorunsuz ve doğru bütünlüğünü bozmadan birleşen bükümler yaparız. Makine gövde ve parçalarının sorunsuz birleşimini sağlarız. Kalıp ve abkantlarımız lazer kesimli parçaları bükmeye müsaittir, sac kalınlığına ve cinsine göre doğru ölçülerde tasarlamış ve kesilmiş parçalarda minimum bükme ölçü ve radiuslerini yapabiliyoruz.

Her türlü kesme bükme ihtiyacına cevap verebilecek yapıya sahip firmamız , siparşleri istenilen miktar, ölçü ve standartlarda üreterek zamanında teslim eder.

Müşterilerimize ve işlerine değer veririz. İşlenmek üzere gelen sacları uygun saklama koşullarında depolar ve muhafaza ederiz. Müşterimizi ve ürün haklarını korur, çizim ve tasarımlarını tekrar kullanım için dosyalar ve üçüncü sahıslarla paylaşmayız.

Sunduğumuz hizmetlerde sürekliliği hedefleriz, müşterilerimizle yıllar boyu istikrar içinde çalışmayı hedefleriz. Maliyetlerimiz uygun değerlerde kaldığı için bizleri tercih eden ve hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz, günümüz ekonomik şartlarında tezgah yatırımı ve üretim maliyetleri için  ayıracakları kaynakları farklı yerlerde kullanma imkanı bulacaklardır.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenini kazanmak ve işlerinize değer katmak için kendimizi sürekli yenileyerek ve prensiplerimizden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz.